• Genel Merkezimiz
    Dumlupınar Mah. İzmit, TR

  • Çalışma Saatlerimiz
    Pzt-Cmt 09:00 - 18:00

Dijital Pazarlama


Dijital pazarlama bir ürün veya hizmet, ya da markanın, dijital platformlarda görünürlüğünü arttırma ve/veya olası kitlelere ulaşması amacıyla yapılan, çevrimiçi pazarlama stratejilerinin gerçekleştirildiği bir bütündür.


Günümüz insanının %60/85'inin internet erişimi olduğunu; iş için ve/veya boş zamanlarda bilgisayarlar ve mobil cihazlarda zaman harcadığını göz önünde bulundurursak, dijital pazarlamanın radyo, televizyon, billboard gibi geleneksel pazarlama kanallarının yanında hedefi 12’den vurmak ve en az maliyetle en çok verim almak isteyen markaların gözde pazarlama faaliyetlerinden olduğunu söyleyebiliriz.


Web siteniz tasarlandıktan ve doğru içeriklerle beslendikten sonra; markanızın hangi sosyal mecralarda bulunması gerektiğini seçmek de önemli bir stratejik planlama gerektirir. Marka bilinci ve sadakati oluşturma, potansiyel müşterileri bulma gibi süreçler için doğru sosyal ağlar üzerinden doğrudan pazarlama araçları, sosyal medya reklamları, e-mail marketing gibi tekniklerle markanın dijital karakteri ve pazarlama yolculuğu oluşturulur.


21. yüzyıl pazarlama stratejileri dijitale evrilmişken dijital çağa ayak uydurmak artık markaların ayakta kalabilmesi ve ileriye gidebilmesi için bir lüks değil ihtiyaç haline gelmiştir.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi

Büyük kitleye sahip olan bilgi ağında, marka iletişimini güçlendirir, sürekli aktiflik sağlayıp müşteri kitlesine ulaştırır, tanınmışlık oluşturur.

Detaylı Bilgi
Google Ads

İnternet Reklamları, Google Ads

Google'da işletmenizin hizmet verdiği alan doğrultusunda, potansiyel müşteri kitlesini hedefleyip reklamlar verelim, işletmenizi birlikte büyütelim!

Detaylı Bilgi