• Genel Merkezimiz
    Dumlupınar Mah. İzmit, TR

  • Çalışma Saatlerimiz
    Pzt-Cmt 09:00 - 18:00

E-Ticaret


Değişen ve gelişen e-ticaret çözümleri, ürünlerinizi çevrimiçi olarak satmak veya mevcut e-ticaret çözümünüzü zirveye taşımak için mükemmel bir zaman.


İnternet, sınırları olmayan küresel bir pazar haline gelmiş durumda, olası hedef kitleniz ise İnternet'te, fiziksel mağazalarınızda ulaşamayacağınız kadar geniş kitleye; ürünlerinizi, İnternet sitenizden yerel sınırları aşarak ulaştırabilir, satabilir ve kâr oranınızı maksimize edebilirsiniz.


Markanızı yansıtacak, müşterilerinize ilk bakışta işletmenize güven duymasını sağlayacak tasarımınız ile hedef kitlenize istediği ürünleri satmaya başlayın. ZSI, portföyündeki özel e-ticaret sitesi yazılımları ile sizlere güvenli, kullanımı kolay ve anahtar teslim e-ticaret platformlarını sıfırdan yapmayı vaat eder.


E-ticaret web sitelerimiz, en son teknolojileri benzersiz tasarım ve kodlarla birleştirerek ödün vermeden bir araya getiriyor. E-ticaret sistemlerimiz dahili sistemlerinize kolayca entegre edilebilir. ZSI, kullanıma hazır şablonlar ve SEO - AMO dostu, tablet ve mobil uyumlu çevrimiçi mağaza platformlarıyla benzersiz e-ticaret çözümleri,tasarımları ve yazılımları sunar.


Sistemimiz eksiksiz bir e-ticaret sitesi yönetimi, ayrıntılı raporlar ve yüksek düzeyde güvenlik sunar.

Ürün ve Kategori Yönetimi
Kullanıcı Yönetimi
Kullanıcı Yetki Yönetimi
Ödeme ve Sipariş Raporlama
Sosyal Medya Entegrasyonu
Ürün Satış Analizi
İndirim Kuponu Yönetimi
Fiyat ve Kategori Listeleme
Kargo ve Pazar Entegrasyonları
PCI-DSS Kredi Kartı Güvenliği
Özel Kriptolama Yöntemleri ve KVKK Uygunluk