• Genel Merkezimiz
    Dumlupınar Mah. İzmit, TR

  • Çalışma Saatlerimiz
    Pzt-Cmt 09:00 - 18:00

Web Tasarım


ZSI, Kocaeli'nin en fazla destek veren yazılım şirketlerinden biridir.

İnsanlar fikir üretir, fikirler ise dünyanın bir sonraki halini belirler, işinizi kökten değiştirmek için sadece bir telefon yeterlidir, artık sadece kalite yeterli değil, düşüncelerinizi hayata geçirecek çözümler üretebilecek bir şirket ile çalışmanız, işletmenizi başarılı kılar ve rekabetçi bir fark yaratır.

Birincil faaliyetlerimiz arasında web yazılım geliştirme yer almaktadır. Yapılan işin bulunduğu sektöre özel web siteleri, kompleks web uygulamaları ve fikirlerinizi hayata geçirecek yazılımları geliştiriyoruz. Hükümet, eğitim, tıp, hukuk, emlak, havacılık, dağıtım, sivil dernekler, özel etkinlikler ve çok daha fazla alanda, geniş yelpazede iş modellerine başarıyla hizmet verdik. Ayrıca e-ticaret çözümleri, dijital işleriniz için hosting ve markanızı daha iyi konumlandırma için SEO hizmeti vermekteyiz.

Küçük web sitelerinden büyük web portallarına kadar çok çeşitli yazılım projelerini başarıyla geliştirdik. Bütün bunlar müşterilerimizin bizi tercih etmesinde büyük önem taşır. Müşterilerimiz ile uzun vadeli ilişkiler kurmaya, birlikte daha iyi konumlara gelmeyi umuyoruz.
Tablet ve Mobil uyumlu, SEO dostu, marka kimliğinizi ve vizyonunuzu anlatan, kurumsal kimliği güçlendiren eşsiz web tasarımları yapıyoruz.


Web siteniz markanızı veya ürününüzü merak eden kitlelerin karşısına çıkacak ilk dijital platformdur. Web tasarımınızın marka vizyonunuza uygun olması, hedef kitlenize vermek istediğiniz mesajı doğru bir şekilde yansıtması bu nedenle fazlasıyla önemlidir.


Markaları kitlelerine bağlayan ve tüm cihazlarda olağanüstü kullanıcı deneyimi sunan sunum, tanıtım ve kurumsal web tasarımları ve dijital platformlar tasarlıyoruz. Kullanıcıları yaptığımız her şeyin merkezinde tutarak, kullanıcıların beklentilerini aşan ve daha fazla değer sunan güzel bir dijital deneyim yaratmak için marka vizyonunu ve stratejisini kullanıcı anlayışlarıyla birleştiriyoruz.

Kalabalığın arasından sıyrılmak istiyorsanız eşsiz bir web tasarıma sahip olmalısınız. Bunu, çalıştığımız her müşteriyle kişiselleştirilmiş bir yaklaşım kullanarak başarıyoruz. Kişisel istek ve önerilerinizi dinliyoruz ve birlikte var olan en iyi tasarımı geliştiriyoruz.