Yazılım

ZSI, Kocaeli'nin en fazla destek veren yazılım şirketlerinden biridir.

İnsanlar fikir üretir, fikirler ise dünyanın bir sonraki halini belirler, işinizi kökten değiştirmek için sadece bir telefon yeterlidir, artık sadece kalite yeterli değil, düşüncelerinizi hayata geçirecek çözümler üretebilecek bir şirket ile çalışmanız, işletmenizi başarılı kılar ve rekabetçi bir fark yaratır.

Birincil faaliyetlerimiz arasında web yazılım geliştirme yer almaktadır. Yapılan işin bulunduğu sektöre özel web siteleri, kompleks web uygulamaları ve fikirlerinizi hayata geçirecek yazılımları geliştiriyoruz. Hükümet, eğitim, tıp, hukuk, emlak, havacılık, dağıtım, sivil dernekler, özel etkinlikler ve çok daha fazla alanda, geniş yelpazede iş modellerine başarıyla hizmet verdik. Ayrıca e-ticaret çözümleri, dijital işleriniz için hosting ve markanızı daha iyi konumlandırma için SEO hizmeti vermekteyiz.

Küçük web sitelerinden büyük web portallarına kadar çok çeşitli yazılım projelerini başarıyla geliştirdik. Bütün bunlar müşterilerimizin bizi tercih etmesinde büyük önem taşır. Müşterilerimiz ile uzun vadeli ilişkiler kurmaya, birlikte daha iyi konumlara gelmeyi umuyoruz.